SALVAGNINI TEKNOLOJİSİ

• Üstün Teknoloji   |   • Yüksek Performans   |  • Modüler Yapı    |  • Estetik Tasarım
PCD + P4L +SAP + SAR LAYOUT OF P4L 2516 CONNECTED WITH PCD LOADING DEVICE AND MANUAL SAP AND ROBOTIC SAR UNLOADING DEVICES PCD + P4L +SAP + SAR
ACP+BIG+ACP+P4L+SAP LAYOUT OF P4LEAN CONNECTED WITH BIG, BUFFERING DEVICE ACP+BIG+ACP+P4L+SAP
ACP + P4L + SAP + SAR LAYOUT OF P4LEAN CONNECTED WITH ACP LOADING DEVICE AND MANUAL SAP AND ROBOTIC SAR UNLOADING DEVICES ACP + P4L + SAP + SAR
ACP + P4L-3216 + SAP LAYOUT OF P4LEAN CONNECTED WITH ACP LOADING DEVICE AND MANUAL SAP UNLOADING DEVICE ACP + P4L-3216 + SAP
FBL
P4L+PCR+SAP LAYOUT OF P4L EQUIPPED WITH PCR ROBOTIZED LOADING/UNLOADING P4L+PCR+SAP
P4L - 2116 (2120) + HPT LAYOUT OF P4LEAN 2116 (2120) EQUIPPED WITH HPT P4L - 2116 (2120) + HPT

P4 BÜKÜM MERKEZİ

Salvagnini olarak 1977 yılından bu yana üretimimizde olan P4 Otomatik panel bükücü tezgahlarımızın diğer kompakt olan P1 ve P2 model tezgahlarımızdan en belirgin farkı otomatik yükleme ve otomatik boşaltma ünitelerine sahip olmasıdır. Bunun yanında üzerinde bulunan opsiyon ve konfigürasyonlarda da belirgin farklara sahip olan P4 modelimiz aynı zaman S4 punch tezgahımız ile kombine hat olarak çalışması ile de bir farklılığa sahiptir.
Büküm uzunlukları ve derinlikleri anlamında çeşitli seçeneklere sahip olan bu modelimizde, yapmak istediğiniz iş parçalarınıza göre sizin için en uygun makine ve konfigürasyonu seçmemize imkan kılar. MAC 2.0 büküm teknolojimizi de uyguladığımız tezgahlarımızda tekrar edilebilir kaliteye önem veriyorsanız kesinlikle doğru yerdesiniz.

PCD/ACP YÜKLEME TABLASI
P4 Panel bükme makinasının sac besleme ünitesidir. Paletten çalışabildiği gibi el ile veya S4 makinesinden gelen işlenmiş parçaları P4 Bükme merkezine gönderir.

SAC TUTUCU /ÇEVİRİCİ MANİPOLATOR /ROTATOR
P4 panel bükme merkezinin sac referanslama ünitesi ile bükme ünitesi arasındaki hassas geçişi sağlar. Sac levhayı ortasından tutarak 90/180/270 derece ve ara değerlerde döndürerek bütün kenarların bükülmesine imkan sağlar.

BÜKME ÜNİTESİ
Sac tutucu /çeviricinin getirmiş olduğu punchlanmıs parçanın kenarını istenilen açı ve radüs te bükümleri yapar. Sac kalınlığı ve panel ölçüsüne göre takım ayarını otomatik yapar. Farklı paneller arasındaki geçiş süresi sıfırdır. Müşterinin dizaynına göre özel takım kullanabilir.

BOŞALTMA ÜNİTESİ
P4 Panel bükme makinesinde bükülmüş olan parçaların toplandığı alandır. İstenir ise buradan bir robot yardımı ile paneller palet üzerine alınabilir.

TANITIM VİDEOSU

PDF KATALOGLAR

mockups-design.com

P4 Makina Kataloğu

L3-katalog01

Genel Tanıtım Kataloğu

p4-katalog-04

Makina Programlama
Bilgisi

DİĞER TANITIM VİDEOLARI

l3-video1

P4 Makina Videosu

l3-video1

P4 Makina Videosu
(cut option)

l3-video1

P4 HPT Videosu

l3-video1

P4 HPT Videosu 2

l3-video1

P4 HPT Videosu 3

l3-video1

P4lean-2520 Videosu

l3-video1

Genel Tanıtım Videosu

l3-video1

Genel Tanıtım Videosu 2