SALVAGNINI TEKNOLOJİSİ

• Üstün Teknoloji   |   • Yüksek Performans   |  • Modüler Yapı    |  • Estetik Tasarım
P2lean VIEW OF P2LEAN P2lean
P2_2014-1
80-p2xe-jun12-3
82-p2xe-jun12-5
P2Xe jun12 _1_
Flexcell_P2_B3
P2Lean

P2 BÜKÜM MERKEZİ

Büküm merkezlerimiz arasında amiral gemi olarak sunabileceğimiz bu tezgahımızda 2180 veya 2500 mm boylarında büküm yapmanız mümkündür. Bunun yanında komple servo sisteme sahip bu kompakt panel bükücü tezgahımızda 165 veya 200 mm derinlik ile 3,2 mm kalınlığında levha sac bükebilirsiniz.
Komple servo yapısı ile ortalama enerji tüketimi 5 KW dır. Kapladığı alan olarak yaklaşık 18m² lik yere ihtiyacı olarak bu tezgahımızda nitelikli bükümler ile işinizde farklılık yaratmanız kaçınılmadır. Ayrıca sektörde liderliği ile önde teknolojileri bünyesinde barındıran Salvagnini büküm merkezlerinde MAC 2.0 büküm teknolojisi ile de tekrar edilebilir ve sürekli kaliteli iş garantisini müşterilerimize sunmaktadır. Bu teknoloji sayesinde her zaman ilk parça iş parçası olup herhangi bir ayar gerektirmeden her seferinde aynı ölçülerde parça almanızı sağlamaktadır.

SAC TUTUCU /ÇEVİRİCİ MANİPOLATOR /ROTATOR
P2 panel bükme merkezinin sac referanslama ünitesi ile bükme ünitesi arasındaki hassas geçişi sağlar. Sac levhayı ortasından tutarak 90/180/270 derece ve ara değerlerde döndürerek bütün kenarların bükülmesine imkan sağlar.

BÜKME ÜNİTESİ
Sac tutucu /çeviricinin getirmiş olduğu punchlanmıs parçanın kenarını istenilen açı ve radüs te bükümleri yapar. Sac kalınlığı ve panel ölçüsüne göre takım ayarını otomatik yapar. Farklı paneller arasındaki geçiş süresi sıfırdır. Müşterinin dizaynına göre özel takım kullanabilir.

TANITIM VİDEOSU

PDF KATALOGLAR

mockups-design.com

P2 Makina Kataloğu

L3-katalog01

Genel Tanıtım Kataloğu

p2-katalog-03

Makina Programlama
Bilgisi

DİĞER TANITIM VİDEOLARI

l3-video1
l3-video1
l3-video1

P2 Makina Videosu

Genel Tanıtım Videosu

Genel Tanıtım Videosu 2